Registrace kapitánů a námořníků
Nabídněte své služby
Nabídněte plavbu na jachtě
Doplňte posádku
Kategorie
-

PLAVBY INZERCE

NABÍDKY A POPTÁVKY PO PLAVBÁCH NA MOŘI

Vyberte si sekci, která vyhovuje Vašim námořnickým potřebám a nezdráhejte se napsat svoji nabídku či poptávku.

MÁME MÍSTO V POSÁDCENámořníci hledáte místo v posádce ? Kapitáni nabídněte místo ve své posádce ! Najděte či nabídněte místo ve své posádce na plánované námořní plavbě, dovolené či regatě.

  PROHLÍDNOUT / VLOŽIT NABÍDKU

JACHTAŘSKÉ UDÁLOSTIPořádáte, nebo se chcete zúčastnit nějaké jachtařské události ? Kalendář a nabídka Výstav lodí, kurzů, jachting regat a závodů, přednášky, atd ...

  JACHTAŘSKÝ KALENDÁŘ

NABÍDKA PLAVEBKapitáni Prostor pro vaši komerční nabídku plaveb a dovolených na moři na jachtách. Nabídněte ostatním návštěvníkům, kapitánům a námořníkům své plavby na moři

  OCEÁNSKÉ PLAVBY  JACHTAŘSKÉ REGATY

SLUŽBY PRO KAPITÁNY I OSTATNÍ JACHTAŘE

Závody plachetnic / Regaty

Pořádáte regatu ? Napište nám o ní do fóra , pozvěte i ostatní kapitány a posádky jachet k poměření svých sil. Máte zájem zúčastnit se závodů plachetnic mrkněte na nabídku regat jistě si vyberete.
Nabídka regat

Typy na zajímavá místa pro plavbu

Máte zajímavá místa pro dovolené a plavby na jachtách podělte se s ostatními. Hledáte zajímavé místo pro dovolenou či plavbu na jachtě mrkněte na typy od ostatních kapitánů a jachtařů.
Typy na lokace

Jachtařský bazar nabídka/poptávka

Nabídka i poptávka jachtařského vybavení a všeho vybavení okolo lodí a plavby. Nabídněte co už nepoužíváte, či mrkněte jestli se vám na palubu nehodí to co už nepoužívají ostatní jachtaři.
Vstoupit do bazaru

Kapitánské a jiné kurzy na jachtách

Máte zájem stát se kapitánem, udělat si kapitánský kurz či jiný jako je potápěčský, surfařský, kiting, atd mrkněte na nabídku. Nabízíte kurzy na jachtě ? Vložte svoji nabídku.
Nabídky kurzů